تاریخ انتشار
پرینت

نمايشگاه ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي در شيراز برگزار مي‌شودرييس سازمان جهاد كشاورزي استان فارس گفت: هشتمين نمايشگاه تخصصي ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي، نهادها و ادوات آبياري به همراه هفتمين نمايشگاه تخصصي گل و گياه با عنوان آگروپارس 2012 از 12 ارديبهشت‌ماه در شيراز آغاز به‌كار خواهد كرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، مهرزاد خرد با بيان اينكه نمايشگاه آگروپارس 2012 تا 15 ارديبهشت در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي شيراز داير خواهد بود، افزود: برگزاري اين نمايشگاه يكي از بزرگترين رويدادهاي بخش كشاورزي و بستري مناسب براي حضور فعالان داخلي و خارجي در اين بخش است.

وي از حضور 230 شركت داخلي و خارجي در اين نمايشگاه خبرداد و گفت: در اين نمايشگاه 5 شركت خارجي توليد كننده از كشورهاي آسيايي و اروپايي و شركت‌هاي توليدي فعال داخلي كه در زمينه‌هاي زراعت، باغباني، دامداري و دامپروري و ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي فعاليت دارند، حضور خواهند داشت.

خرد با بيان اينكه 41 درصد كل فضاي نمايشگاهي به ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي اختصاص دارد، خاطرنشان كرد: اين در نوع خود بزرگترين گردهمايي بهره‌برداران و فعالان حوزه كشاورزي خواهد بود.

رييس سازمان جهاد كشاورزي استان فارس با اشاره به نام‌گذاري امسال به‌نام سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني، گفت: برپايي اين نمايشگاه نشان‌دهنده تداوم حركت عملي سازمان جهاد كشاورزي فارس در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري در نام‌گذاري امسال خواهد بود.

وي گفت: در اين نمايشگاه بالغ بر هفت هزار نفر از كارشناسان، مهندسان، توليد كنندگان و فعالان و بهره‌برداران بخش كشاورزي به همراه رانندگان حرفه‌اي ماشين‌آلات كشاورزي كه تاكنون مغفول مانده بودند، حضور خواهند داشت.

خرد از برگزاري همايشي يك‌روزه و تخصصي در حاشيه اين نمايشگاه خبرداد و گفت: روز 13 ارديبهشت ماه همايشي با حضور معاونان مكانيزاسيون سازمان‌هاي جهادكشاورزي با هدف ارايه طرح جامع مكانيزاسيون كشاورزي برگزار مي‌شود.

اين مقام مسوول با اشاره به برپايي سمينارهاي علمي با حضور اساتيد دانشگاه، از برپايي دوره‌هاي متعدد آموزشي ويژه علاقه‌مندان در ايام برگزاري نمايشگاه خبرداد و گفت: ما در سال توليد ملي به‌دنبال حمايت هرچه بيشتر از توليد كنندگان هستيم.

نوشتن دیدگاه


آمار بازدید سایت

775083
امروزامروز506
دیروزدیروز735
این هفتهاین هفته2606
این ماهاین ماه13444
آمار کلآمار کل775083
کاربران وارد شده: 0
مهمان: 34
شما اینجا هستید:   خانه اخبارگزیده اخبار داخلی اتحادیه و استانینمايشگاه ماشين‌آلات و ادوات كشاورزي در شيراز برگزار مي‌شود

طراحی و اجرا توسط شهرام عطریان