نمایش از 28 خرداد 1399
پرینت

حکم انتصاب «دکتر حمیدرضا ناظمی» به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان فارس صادر شد«دکتر حمیدرضا ناظمی» از یازدهم اردیبهشت 1399 تا امروز به عنوان سرپرست اداره کل دامپزشکی استان فارس در حال خدمت بوده است

رئیس سازمان دامپزشکی کشور حکم انتصاب مدیرکل دامپزشکی استان فارس را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس این سازمان با صدور حکمی دکتر حمیدرضا ناظمی را به سمت مدیرکل دامپزشکی استان فارس منصوب کرد.

بنابراین گزارش وی در این حکم نوشته است: با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی، اهمیت تنوع و گستره فعالیتهای حساس و حاکمیتی دامپزشکی ایجاب می‌نماید که با بهره‌گیری از همه ظرفیتها، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد در ارتقاء بهداشت دام و فرآورده های دامی در توسعه صنعت دام، طیور، زنبورعسل و آبزیان استان و بهداشت عمومی گامهای موثری بردارید.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در ادامه این حکم آورده است: توفیق جنابعالی را در رعایت اصل اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

حکم انتصاب «دکتر حمیدرضا ناظمی» به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان فارس صادر شد

منبع: سایت سازمان دامپزشکی کشور
1399/03/27

نوشتن دیدگاه


آمار بازدید سایت

1107158
امروزامروز10
دیروزدیروز1487
این هفتهاین هفته2738
این ماهاین ماه14856
آمار کلآمار کل1107158
کاربران وارد شده: 0
مهمان: 33
شما اینجا هستید:   خانه اخبارگزیده اخبار داخلی اتحادیه و استانیحکم انتصاب «دکتر حمیدرضا ناظمی» به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان فارس صادر شد

طراحی و اجرا توسط شهرام عطریان