پرینت

یارانه تامین نهاده‌های دامداران به صفر رسیده است عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس: عملا یارانه دولت به دامداران در زمینه تامین نهاده‌ها به صفر رسیده و این موضوع بسیار نگران کننده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از خانه ملت؛ آقای احد آزادی‌خواه، در خصوص قیمت شیر خریداری شده از دامداران، گفت: در حال حاضر شیر با قیمت بسیار پایین از دامداران خریداری می‌شود در حالی که شیر خریداری شده از دامداران دارای درصد چربی بالایی است.

 

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه چربی شیر خریداری شده از دامدار‌ها توسط شرکت‌های لبنی گرفته می‌شود، گفتد: شرکت‌های لبنی علی رغم خرید شیر خام با درصد چربی بالا با قیمت بسیار پایین و تولید محصولات فراوان از آن، شیر پاستوریزه را با قیمت بالایی به بازار عرضه می‌کنند.

 

آزادی خواه با اشاره به اینکه باید در قالب جلسات کارشناسی با حضور وزارت جهاد کشاورزی، دامداران و شرکت‌های لبنی بخش خصوصی به برنامه واحد دست پیدا کنیم، ادامه داد: در زمینه لبنیات و تعیین قیمت آن در بازار خلاء تصمیم‌گیری و گفتمان واحد احساس می‌شود.

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر دامداران با وجود کمبود نهاده‌ها در شرایط سختی اقدام به تولید شیر و گوشت می‌کنند، افزود: عملا یارانه دولت به دامداران در زمینه تامین نهاده‌ها به صفر رسیده و این موضوع بسیار نگران کننده است.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
1399/06/04

آخرین به روز رسانی چهارشنبه, 05 شهریور 1399 01:51

نوشتن دیدگاه


آمار بازدید سایت

1874483
امروزامروز68
دیروزدیروز1164
این هفتهاین هفته68
این ماهاین ماه21075
آمار کلآمار کل1874483
کاربران وارد شده: 0
مهمان: 11
شما اینجا هستید:   خانه اخبارگزیده اخبار خبرگزاری هایارانه تامین نهاده‌های دامداران به صفر رسیده است

طراحی و اجرا توسط شهرام عطریان