پرینت

توزیع بیش از یک میلیون تن ذرت، کنجاله سویا و جو از ابتدای سالمعاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون مقدار ۳۸۶ هزار و۶۱ تن ذرت، ۴۱۸ هزار و ۳۹۷ تن کنجاله سویا و ۲۱۷ هزار و ۹۶۶ تن جو بین تولیدکنندگان توزیع شده است.

 

مرتضی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد:شرکت پشتیبانی امور دام کشور به عنوان متولی تامین و حفظ ذخایر راهبردی نهاده‌های دامی و در راستای انجام تکالیف تنظیم بازاری خود نسبت به توزیع نهاده‌های دامی براساس برنامه‌های کلی و شاخصه‌های تولید اقدام می‌کند.

 

وی ادامه داد: از آن جایی که بخش عمده نیاز کشور به نهاده‌ها از طریق واردات بخش دولتی و خصوصی تامین می‌شود، بنابراین با در نظر گرفتن شرایط ویژه کنونی کشور اعم از شرایط تحریمی و تامین ارز مورد نیاز از طریق بانک‌های عامل و ... سعی بر آن است تا با بر طرف شدن موانع موجود نسبت به ترخیص محمولات موجود در مبادی ورودی، اقدام به توزیع نهاده‌های دامی بین تولید کنندگان دام و طیور تا رسیدن به تعادل در عرضه و تقاضا صورت پذیرد.

 

معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد:از ابتدای سال جاری تاکنون مقدار ۳۸۶هزار و۶۱ تن ذرت، ۴۱۸ هزار و ۳۹۷ تن کنجاله سویا، ۲۱۷ هزار و ۹۶۶ تن جو، از طریق روسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها بین تولیدکنندگان توزیع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
1399/04/09

آخرین به روز رسانی سه شنبه, 10 تیر 1399 01:25

نوشتن دیدگاه


آمار بازدید سایت

1107048
امروزامروز1387
دیروزدیروز1241
این هفتهاین هفته2628
این ماهاین ماه14746
آمار کلآمار کل1107048
کاربران وارد شده: 0
مهمان: 9
شما اینجا هستید:   خانه اخبارگزیده اخبار خبرگزاری هاتوزیع بیش از یک میلیون تن ذرت، کنجاله سویا و جو از ابتدای سال

طراحی و اجرا توسط شهرام عطریان